O mnie

Poznaj mnie lepiej

Kinga Jurkiewicz

Swoją przygodę z biznesem rozpoczęłam bardzo szybko. Chciałam znaleźć swoje miejsce w biznesie i zbudować coś dużego. Decyzja o założeniu własnej firmy była tylko kwestią czasu. 7 czerwca 2010 roku zarejestrowałam własną, wymarzoną firmę, Kancelarię finansową - Aktywum.

Tworzenie jednostki od podstaw, wprowadzanie zmian w organizacji, budowanie silnego zespołu, marki i analiza potrzeb klientów, to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, którą rozwijam również w innych organizacjach, w których działam.

Moja działalność biznesowa

Od 16 lat tworzę stabilny biznes i ciągle odnoszę sukcesy

EDUKACJA

PRZED 2010 R.

Studiuję dwa kierunki na WSPiA w Rzeszowie. W tym czasie podejmuję się stażu i mojej pierwszej pracy na etacie. Moje zaangażowanie szybko pozwala mi osiągać kolejne cele i awansować na Specjalistę, a później Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Działalność gospodarcza

7 CZERWCA 2010 R.

Zakładam moją pierwszą, wymarzoną firmę! Działalność została zarejestrowana w domu i prowadzona była na 10m2. Tutaj uczyłam się budować organizację, a także podatków i prawa. Nie miałam pieniędzy na specjalistów, więc z wszystkim musiałam sobie radzić samodzielnie.
Fundacja INUP

26 KWIETNIA 2016 R.

Trafiam na ogłoszenie kolegi z konkursu „Kanwa Przedsiębiorczych”. Okazuje się, że poszukuje osób, chcących wspierać młode talenty i pomagać im rozwijać ich pomysły oraz startupy. Pomyślałam „Nie może mnie tam zabraknąć!”. I oto jestem!
Rejestracja pierwszej spółki

14 CZERWCA 2017 R.

Rejestracja Aktywum sp. z o.o. Mając ogromne doświadczenie, wiedzę i już wtedy fundusze – „rozrastamy się” dynamicznie. Otwieramy kolejne oddziały i wprowadzamy dodatkowe usługi. Wygrywamy ogólnopolskie konkursy, a TOP10 staje się standardem.
KOLEJNY NOWY PROJEKT I MARKA W PORTFOLIO

GRUDZIEŃ 2022r. 

Klinika Naturoterapii. Udaje mi się połączyć propagowany od lat zdrowy styl życia, miłość do podróży, zainteresowanie medycyną naturalną oraz psychoterapią. Tworzę z tego model biznesowy, skierowany do ludzi sukcesu, którym brakuje czasu, żyją w dużym pędzie i stresie, a jednocześnie rozumieją potrzebę dbania o równowagę pomiędzy pracą, domem, a zdrowiem. Tak – przybywam z rozwiązaniem! Klinika to duży, międzynarodowy projekt serwis www, konsultacje online, warsztaty, campy i wkrótce miejsce, a potem miejsca stacjonarne w całej Polsce!

To jeszcze nie koniec!

OBECNIE

Nadal realizuję się w roli przedsiębiorcy. Cieszę się, że mogę robić to co kocham i daje mi to mega satysfakcję. Przy tym mam możliwość rozwijać własne pasje, inwestując m.in. w startupy i nieruchomości. Poprzez moje kursy, webinaria i spotkania dzielę się wiedzą popartą latami doświadczenia.

Nie zastanawiaj się, zacznij działać!

Chcesz zacząć budować własną firmę i stabilnie zarabiać odpowiednie pieniądze?

logov1